volt-term

 

SERWIS I SPRZEDAŻ URZĄDZEŃ

kotłowniaFirma VOLT-TERM funkcjonuje na rynku od 1998 roku. Podejmujemy się wszelkiego rodzaju prac - od drobnych napraw czy też przeglądów okresowych kotłowni, po pełny montaż i uruchomienie kotłowni czy też serwis. Dzięki temu, że istniejemy na rynku już od dłuższego czasu, posiadamy odpowiednią wiedzę do wykonywania prac, a przede wszystkim doświadczenie. Swoją wiedzę i umiejętności staramy się systematycznie pogłębiać odbywając szereg szkoleń i zdobywając odpowiednie certyfikaty - co jest gwarancją fachowo wykonanych prac.

Naszą ofertę staramy się zawsze dostosowywać do potrzeb klienta. Każdy klient jest traktowany przez nas indywidualnie. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu w pełni kompleksowe usługi. Poczynając od doradztwa, po planowanie i wykonawstwo.

Do wykonywania powierzonych przez Państwa prac używamy tylko i wyłącznie wysokiej jakości sprzętu, który systematycznie wymieniamy, tak aby zachować jak najwyższą jakość usług. Nasi pracownicy to osoby działające w branży od wielu lat, posiadający odpowiednie umiejętności i uprawnienia do wykonywania powierzonych zleceń.

Funkcjonujemy przede wszystkim na terenie Warszawy oraz okolic, jedank w przypadku większych inwestycji jesteśmy w stanie podjąć współpracę na terenie całego kraju. Nasze usługi skierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i firm, instytucji czy wspólnot mieszkaniowych.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Buderus
cosmowater
cuenod
danfoss
dedietrich
elco
elta
gestra
giersch
hdg
heitzmann
loos
riello
riello-burners
siemens
spirax-sarco
termet
viessman
wieshaupt
wilo
Buderus
cosmowater
cuenod
danfoss
dedietrich
elco
elta
gestra
giersch
hdg
heitzmann
loos
riello
riello-burners
siemens
spirax-sarco
termet
viessman
wieshaupt
wilo