volt-term

 

Palniki – Warszawa

Palniki, które są najczęściej umieszczane w różnego rodzaju kotłach, to przede wszystkim modele atmosferyczne, wentylatorowe, czy też wyposażone w tak zwane wstępne zmieszanie. Oczywiście, aby praca takowych palników nie stwarzała żadnego zagrożenia dla użytkowników kotła, element musi być wyposażony w systemy zabezpieczeń.

Dlatego właśnie nasza firma stawia na różnego rodzaju usługi związane z palnikami – również z systemami zabezpieczeń. Chcemy, by Klient nie tylko czuł się w pełni usatysfakcjonowany, ale również bezpieczny. W ten sposób wzrasta komfort korzystania, który jest tak ważny – dla nas i Kontrahenta.

Do wykonywania powierzonych przez Państwa prac, używamy tylko i wyłącznie wysokiej jakości sprzętu. Jest on przy tym systematycznie wymieniany, tak aby zachować jak najwyższą jakość usług.

Nasi pracownicy to osoby działające w branży od wielu lat, posiadający odpowiednie umiejętności i uprawnienia do wykonywania powierzonych zleceń.

Jak do tej pory zaufały nam dziesiątki Klientów, którzy dzisiaj wystawiają nam najlepsze referencje – polecają nasze usługi swoim bliskim oraz znajomym.

Zaufajcie nam Państwo także Wy. Serdecznie zapraszamy!

 

Buderus
cosmowater
cuenod
danfoss
dedietrich
elco
elta
gestra
giersch
hdg
heitzmann
loos
riello
riello-burners
siemens
spirax-sarco
termet
viessman
wieshaupt
wilo
Buderus
cosmowater
cuenod
danfoss
dedietrich
elco
elta
gestra
giersch
hdg
heitzmann
loos
riello
riello-burners
siemens
spirax-sarco
termet
viessman
wieshaupt
wilo